Gothic I Gothic II Gothic III Risen Modding
novinka_gothic2.png

Tonyskateho češtiny

Kdybych měl jmenovat Čecha, který se nejaktivněji věnuje módům, tak je to rozhodně Tonyskate. Tentokrát má (s ownym) na svědomí několik přeložených módů do češtiny. Některé módy jsem v CZ ještě nehrál, info dodám co nejdříve.Ku'hajag - Rolandova cesta

"Tato malá modifikace vypráví příběh Rolanda, potencionálního žoldáka, nebo tedy alespoň první kroky jeho cesty. Ku'hajag je ostrov, na kterém proběhne jeho zkouška způsobilosti, kterou musí splnit, aby byl přijat do guildy žoldáků."

Více: Download [116,9 MB], Čeština [0,5 MB], Info + DiskuzePříhoda na moři

Tento velmi krátký mód se odehrává celý na moři. Tři lodě plují z Khorinisu s dodávkou rudy pro krále, když v tom jedna narazí do druhé. Co se stalo? Tímto úkolem vás pověří velitel divize Parcival. Tím to všechno začíná. Mód je asi na 10 minut. Milovníci lodí z Gothic si tento mód opravdu užijí pro ostatní je to jen slabý průměr. Asi jediné větší plus je nádherné paladinské brnění (i s helmou).

Více: zdePirazstories

Mód Pirazstories nepřímo navazuje na mód Ztroskotanec, který je rovněž v češtině. V módu si zahrajete za trosečníka, který se chce nějak dostat z malého odlehlého ostrůvku. Vypadá to, že jeho jediná šance je spojit se s mágy. Dokáže ale splnit jejich úkoly...?

Více: Download [5 MB], Čeština [3,7 MB], NávodWeihnachtsmod 2008

"Vánoce jsou ve velkém nebezpečí! Ježíškův amulet je pryč. Bez něj ale Ježíšek nedokáže doručit dárky všem dětem na světě během jednoho dne! Hráč se zhostí role Thomase, mladého dobrodruha, který byl povolán do vánoční vesničky. Jeho úkol je jasný: Znovu získat amulet. Pokud se mu to nepodaří, budou celé svátky zhatěny a miliony dětí budou stát před prázdnými vánočními stromky!"

Více: Download [47,3 MB], Čeština [0,7 MB], Info + Diskuze
Google+