Gothic I Gothic II Gothic III Risen Modding

Příhoda na Moři

Download Příhoda na Moři [25,2 Mb]
Čeština [2,1 Mb]
Naše hodnocení40%
Hodnocení uživatelů53% (26 hlasů)
JazykČeština, Polština
DabingPolský
Návod Co se stalo? [Co sie stao?]
Plujete se zásilkou magické rudy ke králi. Najednou slyšíte hroznou řachu. Přiběhnete k veliteli této divize Parcivalem. Ten vás pověří úkolem zjistit co se stalo. Běžte na loď co je kolmo k ostatním. Tam jděte pod kapitánskou kajutu. Bude tam na vás čekat zlý mág. Pokecejte sním, pak by jste měly radši jít do nějaké vedlejší místnosti a vyřídit jeho kostlivce. Po menší bitce můžete jít rovnou na mága, nebo pokuď si netroufáte, prokecněte Grigoriana a pomůže vám. Po zabití mága si vemte jeho kamennou desku a jděte všechno oznámit Parcivalovi. Ten se o ní bude zpočátku zajimat a pošle vás za alchymistou Rodrigvezem. Ten ji stejně nepřeluští. Vraťte se zpátky k Parcivalovi, oznamte mu to a ten dá povel k vyplutí. Jděte to říct kapitánovi (na vedlejší loď).

Kuše kapitána [Kusza kapitana]
Kapitán odmíta vyplout. Někam se mu stratila kuše a on bez ní prostě neodjede. Jděte do podpalubí lodi se zlým mágem. Mrkněte za bedny, je tam ta kuše. Vraďte se ke kapitánovi a předejte mu kuši. Pokuď nechcete ukončit mód, už sním pak znovu nekecejte.

Rubínový meč [Rubinowe ostrze]
Lodní kovář někde nechal Rubínový meč. Běžte do podpalubí je na levo. Vraďte se ke kováři. Bude rád. Za odměnu vám dá 10 hrudek magické rudy.

Ztracená pokladnice [Zguba na pokadzie]
Na kapitánské lodi přešlapuje rytíř Georg. Osloví vás. Někde ztratil svoji pokladnici. Podezírá Rexara. Běžte za ním. Dejte mu vodu. Poděkuje. Běžte na kapytánskou loď až dozadu. Je tam rozbytá bedna a v ní pokladnice. Dejte ji Georgovi. (bohužel úkol se mě zatím nepodařil splnit)
Oficialni stránka www.soulfire.pl
Verze hryGothic II Noc Havrana

Tento velmi krátký mód se odehrává celý na moři. Tři lodě plují z Khorinisu s dodávkou rudy pro krále, když v tom jedna narazí do druhé. Co se stalo? Tímto úkolem vás pověří velitel divize Parcival. Tím to všechno začíná. Mód je asi na 10 minut. Milovníci lodí z Gothic si tento mód opravdu užijí pro ostatní je to jen slabý průměr. Asi jediné větší plus je nádherné paladinské brnění (i s helmou).

Google+