Gothic I Gothic II Gothic III Risen Modding

Návraty [Neoficiální datadisk]

DownloadNávraty (kompletní verze) [847 Mb]

MDK Soubory [7,8 Mb]
MDK Patch [0,1 Mb]
Starter Patch [0,1 Mb]
Návraty [578 Mb]
Patch [152 Mb]
Angličtina [3,1 Mb]

Použijte prosím kompletní verzi.
Naše hodnocení99%
Hodnocení uživatelů82% (404 hlasů)
JazykRuština, Angličtina (mizerná kvalita), Probíhá překlad do CZ
DabingČástečný
NávodNávod na oficiální instalaci:

1. Najděte si na disku funkční verzi Gothic 2 Noc Havrana v2.6

2. Nainstalujte MDK Soubory, MDK Patch a Starter patch

3. Při instalaci módu si vyberte, jestli chcete spouštět mód přímo (jako datadisk), nebo přes Gothic Starter jako běžný mód. Asi tam budete mít při instalaci nesmyslné paskvily. Instalace je totiž dělaná pro ruské Windows. Proto první možnost je "instalovat jako datadisk" a druhá "instalovat jako mód".

4. Nainstalujte patch a angličtinu. Pak spusťte hru!
Oficialni stránkaOficiální stránka
Stránka autora
Informace o módu
Diskuzní topic (Gothicz.net)
Verze hryGothic II Noc Havrana

Napřed se omlouvám za ruzné megalomanské výrazy, ale bez nich tento neoficiální datadisk prostě popsat nejde. Ode dneška jsou pro mě nejlepší módaři rozhodně rusové. Oficiální datadisk rozšíří hru o novou lokaci. Ten neoficiální jich přidá rovnou desítky a navíc kvalitně vyplněné. V novém datadisku je samozřejme spousta nových zbrojí, zbraní, věcí, monster, postav, úkolů a dalších novinek, jak uz je u datadisků zvykem. Hra prošla mírnými úpravami i po technické stránce. Menu je graficky obohaceno, engine vylepšený, do hry byla implentována výdrž + několik nových dovedností a aby toho nebylo málo, grafika prošla také určitými změnami. Hudební a video doprovod samozřejmě nezaostává. Ve hře si poslechnete několik hodin nové hudby a shlédnete zhruba 10 minut nového videa. O příběhu toho moc prozrazovat nebudu. Jen napovím že vše se nyní bude točit kolem skřetí invaze a enormního počtu nemrtvých v některých částech světa. Při hledání pravdy narazíte na nové gildy v podobě sektářů, temných mágů, keeperů apd. Další velkou novinkou je 7. kapitola. Hra už tedy nyní nekončí na Irdorathu, ale hrdina se vrací... Všechno to zní až moc dokonale. Za co je to procento? Hlavni problém je v obtížnosti. Noc Havrana je oproti tomuto datadisku procházka růžovým sadem. Strašně často jsem se musel nějaké bestii vyhnout. Mám rad hromadné bitky, ale pokud se na mě vrhne 100 převážně elitních skřetu, tak bez kouzel nemá hrdina šanci. Bez cheatů jsem některá místa prostě nezvládal (a to jsem dohrál G2A nejméně 10x). Ve hře je samozřejmě i pár bugů, které jsem ale odhalil jen díky changelogu na připravovaný 2. patch. Celkově se jedna o plnohodnotný datadisk, který kladně reprezentuje sérii Gothic...

Popis lokací

Starý důl

Starý důl se od dob kolonie moc nezměnil. Stále se zde těží magická ruda a stále jsou tu důlní červi. Jediný rozdíl je v tom že strážci ze Starého tábora a kopáči nyní slouží Beliarovi. V dole potkáte i pár kostlivců. Nejzajímavější věcí v dole je určitě energie ohně. Najdete ji až na samém dně dolu, kde dřív byla královna důlních červu. Tato nesmírně cenná věc je chráněná pěti elitními bojovníky.

Podzemí staré Xardasovi věže

Jedná se o malý sál pod Xardarovou věží na ostrůvku v Hornickém údolí. Je tu jen pár kostlivců a zombii. Také je zde ukryta energie vody a hlídá ji samozřejmě adekvátní ochranka.

Tábor sekty

Tábor kdysi vystavěli věřící arcidémona Spáče uprostřed bažiny. Po pádu bariéry většina lidí z tábora utekla. Někteří ale podlehli mysli Beliara a dále přebývají v táboře. Učí se temné magii a ti zkušenější se pak stávají pátrači. V táboře také přebývají někteří ještěřani. Kolem tábora se rozprostírá velká bažina. Nebezpečí tu číhá na každém kroku v podobě bažiních golemů, žraloků a much. Poslední důležitou věcí v táboře je energie ohně, která je umístěna v chrámu u tábora. Samozřejmě je extrémně hlídaná a její krádež je téměř nemožná.

Skřetí hřbitov

Text v přípravě

Google+