Gothic I Gothic II Gothic III Risen Modding

Opuštěný důl

Seznam ůkolu

Láhev vody

Hned na začátku hry můžete potkat kopáče Gordona. Má velkou žízeň. Posbírejte vše kolem něj. Je tam i láhev vody. Dejte mu ji a úkol je splněn.

Informace o produkci

Strážce Harry potřebuje vědět, kolik rudy kopáči vykopali. Obejděte tedy kopáče Chrise, Richarda, Toma, Johna a Gordona. Pokud už jste Richarda mezitím zabili, nevadí. Jde se na to u Harryho vymluvit. Všechno mu pak tedy oznamte.

Lektvar pro Chrise

Chrise už pár dní bolí záda. Potřeboval by nějaký léčivý lektvar. Pokud jste v úkolu Láhev vody vše kolem Gordona posbírali, měli byste jeden lektvar mít.

Krumpáč pro Johna

Kopáč John by potřeboval nový krumpáč. Hodně jich hlídá strážník nad jezerem. Krumpáč pak akorát doneste Johnovi.

Vražda Richarda

Tom by se rád zbavil kopáče Richarda. Doporučuji před jeho vraždou ještě splnit úkol Informace o produkci. Zabít by ho neměl být problém. Když tak strážce Wonderius učí sílu a obratnost. Richardovu smrt pak oznamte Tomovi.

Zaginiony

Filipe pohřešuje strážce Olafa. Pokud máte náhodou v dialogu možnost "Už jsem pomohl všem v dole!", zatím na ní rozhodně neklikejte. Olaf v dole nikde není. Budete tedy muset aktivovat Marvina a zadat "insert grd_8003_olaf" a poté ho přes příkaz kill zabít :). Z jeho mrtvoly pak vezměte Olafův prsten a dejte ho Filipovi.

Vejce důlních červů

Hned po splnění úkolu Zaginiony vás Filipe pošle pro vejce důlních červů. Na pomoc si můžete vzít Harryho (vřele doporučuji). Dejte se od Harryho cestou vpravo. Na konci jeskyně poberte všechny vejce důlních červů. Vejce pak odevzdejte Filipovi. Pokud jste splnili všechny předchozí úkoly, pasuje vás na strážce a modifikace tím končí.

Google+